Önkormányzati Választás 2010 - eredmények

A POLGÁRMESTER-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE

A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  12184
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  6
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  12190
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  4496
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  4487
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 -9
G Érvénytelen szavazólapok száma  173
H Érvényes szavazólapok száma  4314
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Domonyi László Mihály, FIDESZ  3567
2. Kósa Gyula, Magyarok Szövetsége Egyesület  747

 

A megválasztott polgármester neve: Domonyi László Mihály
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 01. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1554
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  3
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1557
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  526
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  526
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  7
H Érvényes szavazólapok száma  519
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Endrődiné Sámel Zsuzsanna Edit, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  112
2. Gmoser György, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  55
3. Kolompár Heléna, "AROMA" Egyesület  8
4. Rideg László Kálmán, FIDESZ  232
5. Somogyi Zoltán, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  27
6. Szemkeő Péter, MSZP  56
7. Tóth József, független jelölt  29

 

A megválasztott képviselő neve: Rideg László Kálmán
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 02. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1515
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1515
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  530
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  530
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  13
H Érvényes szavazólapok száma  517
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Aszódi Pál, FIDESZ  257
2. Ba Irén, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  61
3. Farkas Sándorné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  42
4. Hirsch Imre, MSZP  47
5. Kollárné Bürgés Erzsébet, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  38
6. Kósa Gyula, Magyarok Szövetsége Egyesület  41
7. Kunhegyesi Gábor, "AROMA" Egyesület  31

 

A megválasztott képviselő neve: Aszódi Pál
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 03. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1517
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  1
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1518
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  588
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  588
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  9
H Érvényes szavazólapok száma  579
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Horváth János Endre, FIDESZ  382
2. Kecskés Zsolt, Magyarok Szövetsége Egyesület  16
3. Matusik Sándor, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  23
4. Pecznyik Krisztina, "AROMA" Egyesület  1
5. Pohankovics Mihály, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  27
6. Szabó József, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  56
7. Szentendrei Pálné, MSZP  74

 

A megválasztott képviselő neve: Horváth János Endre
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 04. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1538
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  0
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1538
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  528
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  528
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  12
H Érvényes szavazólapok száma  516
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Gmoser Györgyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  137
2. Lengyel Tibor, FIDESZ  246
3. Peckman Gyula István, "AROMA" Egyesület  18
4. Szabó Ferenc, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  41
5. Weiszhaupt József, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  37
6. Winter Istvánné, MSZP  37

 

A megválasztott képviselő neve: Lengyel Tibor
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 05. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1529
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  1
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1530
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  606
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  606
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  17
H Érvényes szavazólapok száma  589
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Bella László, MSZP  98
2. Fazekas Csaba, Magyarok Szövetsége Egyesület  43
3. Kunhegyesi Nikolett, "AROMA" Egyesület  11
4. Pethő Attila Antal, FIDESZ  270
5. Szabó Gyula Ákos, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  22
6. Szedmák János, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  29
7. Szentpéteri Attila, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  116

 

A megválasztott képviselő neve: Pethő Attila Antal
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 06. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1511
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  0
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1511
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  617
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  617
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  7
H Érvényes szavazólapok száma  610
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  ifj. Kunhegyesi Ferenc, "AROMA" Egyesület  56
2. Lucza Pálné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  23
3. Nagy Imre, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  44
4. Nikléczi András, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  48
5. Pálinkás Zoltán, Magyarok Szövetsége Egyesület  33
6. Rideg Sándor, MSZP  32
7. Szabóné Lovász Erzsébet Márta, FIDESZ  374

 

A megválasztott képviselő neve: Szabóné Lovász Erzsébet Márta
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 07. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1488
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  1
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1489
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  500
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  500
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  9
H Érvényes szavazólapok száma  491
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Bartel Károlyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete   16
2. Báldi György, független jelölt  113
3. Csengődi István, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  51
4. Geri Gábor, MSZP  22
5. id. Kunhegyesi Ferenc, "AROMA" Egyesület  44
6. Kutyifa Pál, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  31
7. Szedmák Tamás, FIDESZ  214

 

A megválasztott képviselő neve: Szedmák Tamás
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

A 08. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE
A választók nyilvántartása

A

A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma  1532
B A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma  0
C A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor  1532
D Szavazóként megjelent választópolgárok száma  601
Szavazás
E Urnában lévő szavazólapok száma  601
F Eltérés a szavazóként megjelentek számától
(többlet: + /hiány: -)
 0
G Érvénytelen szavazólapok száma  16
H Érvényes szavazólapok száma  585
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A jelölt neve, a jelölő szervezet neve Érvényes
szavazatok
száma 
1.  Dimovits Szilveszter, "AROMA" Egyesület  2
2. Duchai Józsefné, MSZP  23
3. Dulai Györgyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  50
4. Lasztovicza László Zoltán, FIDESZ  228
5. Lesták Balázs, Magyarok Szövetsége Egyesület  26
6. Major József, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete 164
7. Tóth Sándor, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  92

 

A megválasztott képviselő neve: Lasztovicza László Zoltán
A jelölő szervezet neve: FIDESZ

 

KOMPENZÁCIÓS LISTÁRÓL MEGSZERZETT MANDÁTUMOK
Az érvényes töredékszavazatok száma listánként
sorszám A lista neve Érvényes
szavazatok
száma
1. "AROMA" Egyesület  171
2. FIDESZ  0
3. Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  416
4. Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  375
5. Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  551
6. Magyarok Szövetsége Egyesület  159
7. MSZP  389

A töredékszavazatok száma összesen: 2061
Az 5%-os mandátumszerzési határ: 104
A 10%-os mandátumszerzési határ: 207
A 15%-os mandátumszerzési határ: 310

Az érvényes szavazatok száma jelöltenként
sorszám A lista neve Megszerzett
mandátumok
száma
1.  "AROMA" Egyesület  0 
2. FIDESZ  0
3. Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület  1
4. Kiskőrösi Szlovákok Szervezete  0
5. Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete  1
6. Magyarok Szövetsége Egyesület  0
7. MSZP  1

 

A kompenzációs listán megválasztott képviselők:
  Név Jelölő szervezet
1.  Major József  Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete
2.  Szentpéteri Attila  Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület
3.  Hirsch Imre  MSZP

 

Hasonló cikkek

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Főosztály BK/EBAO/00065-181/2021. tájékoztatása alapján értesítem Kiskőrös Város lakosságát, hogy Magyarországon ismét megjelent a madárinfluenza vírus, mely a vadmadarak után a baromfitartó gazdaságokban is átterjedt. A vírust Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékben izolálták házi baromfiban, ahol az illetékes hatóságok intézkedtek a járványügyi korlátozások elrendeléséről és a fertőzött telepek felszámolásáról. A betegség továbbterjedésének megelőzése és a járványügyi helyzet hatékony felmérése érdekében Magyarország magas kockázatúnak azonosított megyéi teljes területén, így Bács-Kiskun Megyében is az Országos Főállatorvos 4/2021. számú határozatával a baromfik kötelező zárt tartását rendelte el.
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala állásajánlatai 2021. november 26-án.
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala állásajánlatai 2021. november 19-én.