Visszalépés az alapértelmezett megjelenítésre
Állashirdetés - ivóvízhálózati karbantartó

A Kiskunsági Víziközmű- Szolgáltató Kft. ivóvízhálózati karbantartó munkatársat keres Kiskőrösre.

Munkavégzés helye:

  • Kiskőrös és környéke

Feladatok:

  • az ivóvízszolgáltatási csőhálózat hibaelhárítás, karbantartása,
  • berendezések és gépek beszerelése, továbbá megelőző karbantartása
  • műszaki feladatok dokumentálása.
  • a napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • tartalék alkatrészek felügyelete, kezelése, raktárból való felvétele, nyilvántartása
  • készenléti munkavégzés

Előny:

  • csőhálózati szerelésekben való jártasság
  • csőhálózat szerelési végzettség

Elvárások:

  • érdeklődés csőhálózati szerelésekre
  • nyitottság a tanulásra
  • legalább B kategóriás jogosítvány
  • dinamikus munkavégzés
  • fizikai munkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

  • stabil hosszútávú munkahely
  • kollektív Szerződés szerinti juttatások
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • szakmai fejlődési lehetőség

  • Kiskunsági Víziközmű Szolgáltató Kft. titkárságán szakmai önéletrajz leadásával
  • cím: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 5.
  • e-mail: kiskunviz [kukac] kiskunviz [pont] hu

Hasonló cikkek

Kamarazenei Estek Hagyományteremtő Hangversenysorozat Kiskőrösön
Hagyományteremtő Hangversenysorozat Kiskőrösön
BÁCS-KISKUN VÁRMEGYEI KORMÁNYHIVATAL KISKŐRÖSI JÁRÁSI HIVATALA
A Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Kiskőrösi Járási Hivatala állásajánlatai 2024. március 28-án.
Az Agrár Expó titka: itt a termelő a fogyasztó szemébe néz!