Önkormányzati Választás 2010 - eredmények
- 2010. május 04.
- Önkormányzat
- Választások 2010
- Közlemény
A POLGÁRMESTER-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE |
||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 12184 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 6 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 12190 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 4496 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 4487 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
-9 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 173 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 4314 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Domonyi László Mihály, FIDESZ | 3567 |
2. | Kósa Gyula, Magyarok Szövetsége Egyesület | 747 |
A megválasztott polgármester neve: | Domonyi László Mihály |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 01. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1554 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 3 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1557 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 526 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 526 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 7 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 519 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Endrődiné Sámel Zsuzsanna Edit, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 112 |
2. | Gmoser György, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 55 |
3. | Kolompár Heléna, "AROMA" Egyesület | 8 |
4. | Rideg László Kálmán, FIDESZ | 232 |
5. | Somogyi Zoltán, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 27 |
6. | Szemkeő Péter, MSZP | 56 |
7. | Tóth József, független jelölt | 29 |
A megválasztott képviselő neve: | Rideg László Kálmán |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 02. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1515 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1515 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 530 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 530 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 13 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 517 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Aszódi Pál, FIDESZ | 257 |
2. | Ba Irén, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 61 |
3. | Farkas Sándorné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 42 |
4. | Hirsch Imre, MSZP | 47 |
5. | Kollárné Bürgés Erzsébet, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 38 |
6. | Kósa Gyula, Magyarok Szövetsége Egyesület | 41 |
7. | Kunhegyesi Gábor, "AROMA" Egyesület | 31 |
A megválasztott képviselő neve: | Aszódi Pál |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 03. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1517 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 1 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1518 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 588 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 588 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 9 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 579 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Horváth János Endre, FIDESZ | 382 |
2. | Kecskés Zsolt, Magyarok Szövetsége Egyesület | 16 |
3. | Matusik Sándor, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 23 |
4. | Pecznyik Krisztina, "AROMA" Egyesület | 1 |
5. | Pohankovics Mihály, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 27 |
6. | Szabó József, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 56 |
7. | Szentendrei Pálné, MSZP | 74 |
A megválasztott képviselő neve: | Horváth János Endre |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 04. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1538 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 0 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1538 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 528 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 528 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 12 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 516 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Gmoser Györgyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 137 |
2. | Lengyel Tibor, FIDESZ | 246 |
3. | Peckman Gyula István, "AROMA" Egyesület | 18 |
4. | Szabó Ferenc, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 41 |
5. | Weiszhaupt József, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 37 |
6. | Winter Istvánné, MSZP | 37 |
A megválasztott képviselő neve: | Lengyel Tibor |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 05. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1529 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 1 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1530 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 606 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 606 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 17 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 589 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Bella László, MSZP | 98 |
2. | Fazekas Csaba, Magyarok Szövetsége Egyesület | 43 |
3. | Kunhegyesi Nikolett, "AROMA" Egyesület | 11 |
4. | Pethő Attila Antal, FIDESZ | 270 |
5. | Szabó Gyula Ákos, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 22 |
6. | Szedmák János, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 29 |
7. | Szentpéteri Attila, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 116 |
A megválasztott képviselő neve: | Pethő Attila Antal |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 06. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1511 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 0 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1511 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 617 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 617 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 7 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 610 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | ifj. Kunhegyesi Ferenc, "AROMA" Egyesület | 56 |
2. | Lucza Pálné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 23 |
3. | Nagy Imre, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 44 |
4. | Nikléczi András, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 48 |
5. | Pálinkás Zoltán, Magyarok Szövetsége Egyesület | 33 |
6. | Rideg Sándor, MSZP | 32 |
7. | Szabóné Lovász Erzsébet Márta, FIDESZ | 374 |
A megválasztott képviselő neve: | Szabóné Lovász Erzsébet Márta |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 07. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1488 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 1 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1489 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 500 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 500 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 9 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 491 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Bartel Károlyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 16 |
2. | Báldi György, független jelölt | 113 |
3. | Csengődi István, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 51 |
4. | Geri Gábor, MSZP | 22 |
5. | id. Kunhegyesi Ferenc, "AROMA" Egyesület | 44 |
6. | Kutyifa Pál, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 31 |
7. | Szedmák Tamás, FIDESZ | 214 |
A megválasztott képviselő neve: | Szedmák Tamás |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
A 08. SZÁMÚ EGYÉNI VÁLASZTÓKERÜLETI KÉPVISELŐ-VÁLASZTÁS EREDMÉNYE | ||
---|---|---|
A választók nyilvántartása | ||
A |
A szavazás megkezdésekor a névjegyzékben lévő választópolgárok száma | 1532 |
B | A szavazás napján igazolás alapján névjegyzékbe vett választópolgárok száma | 0 |
C | A választópolgárok száma a névjegyzékben a szavazás befejezésekor | 1532 |
D | Szavazóként megjelent választópolgárok száma | 601 |
Szavazás | ||
E | Urnában lévő szavazólapok száma | 601 |
F | Eltérés a szavazóként megjelentek számától (többlet: + /hiány: -) |
0 |
G | Érvénytelen szavazólapok száma | 16 |
H | Érvényes szavazólapok száma | 585 |
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A jelölt neve, a jelölő szervezet neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | Dimovits Szilveszter, "AROMA" Egyesület | 2 |
2. | Duchai Józsefné, MSZP | 23 |
3. | Dulai Györgyné, Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 50 |
4. | Lasztovicza László Zoltán, FIDESZ | 228 |
5. | Lesták Balázs, Magyarok Szövetsége Egyesület | 26 |
6. | Major József, Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 164 |
7. | Tóth Sándor, Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 92 |
A megválasztott képviselő neve: | Lasztovicza László Zoltán |
A jelölő szervezet neve: | FIDESZ |
KOMPENZÁCIÓS LISTÁRÓL MEGSZERZETT MANDÁTUMOK | ||
---|---|---|
Az érvényes töredékszavazatok száma listánként | ||
sorszám | A lista neve | Érvényes szavazatok száma |
1. | "AROMA" Egyesület | 171 |
2. | FIDESZ | 0 |
3. | Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 416 |
4. | Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 375 |
5. | Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 551 |
6. | Magyarok Szövetsége Egyesület | 159 |
7. | MSZP | 389 |
A töredékszavazatok száma összesen: 2061 |
||
Az érvényes szavazatok száma jelöltenként | ||
sorszám | A lista neve | Megszerzett mandátumok száma |
1. | "AROMA" Egyesület | 0 |
2. | FIDESZ | 0 |
3. | Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület | 1 |
4. | Kiskőrösi Szlovákok Szervezete | 0 |
5. | Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete | 1 |
6. | Magyarok Szövetsége Egyesület | 0 |
7. | MSZP | 1 |
A kompenzációs listán megválasztott képviselők: | ||
---|---|---|
Név | Jelölő szervezet | |
1. | Major József | Kiskőrösi Polgárok Civil Szervezete |
2. | Szentpéteri Attila | Kiskőrösi Gazdakör - Kiskőrös és Vidéke Ipartestület |
3. | Hirsch Imre | MSZP |