Álláspályázat

A Kiskőrösi Óvodák

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

adminisztrátor

munkakör betöltésére

Közalkalmazotti jogviszony:

-          Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

-          Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, 6200 Kiskőrös, Batthyány u.2.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Gyermekétkeztetés nyilvántartás, számlázás, munkaügyi iratkezelés, KIRA rendszer vezetése, óvodatitkári feladatok végzése

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek: Középiskola/gimnázium érettségi

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-          TB és bérügyintéző

-          Köznevelési intézményben szerzett tapasztalat-1 év alatti szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák

-          Számítógépes rendszer ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

-          érettségi bizonyítvány másolata

-          Pozitív elbírálás esetén erkölcsi bizonyítvány

A munkakör legkorábban 2016. május 30. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 25.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Halász Ágnes részére a

ovodatitkar [kukac] kiskorosiovodak [pont] hu E-mail címen keresztül

Postai úton a

Kiskőrösi Óvodák címére (6200 Kiskőrös Batthyány u. 2.) történő megküldésével

Kérjük a borítékon feltüntetni

 a pályázati azonosítót:236/2016. és a munkakör megnevezését: adminisztrátor

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 27.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a  kiskorosiovodak.hu honlapon szerezhet.

Kiskőrösi Óvodák

Székhely: 6200 Kiskőrös, Batthyány utca 2.

Adószám: 15803696-2-03, OM: 202055

Telefon: 78/415-561, e-mail: ovodatitkar [kukac] kiskorosiovodak [pont] hu

www.kiskorosiovodak.hu

Hasonló cikkek

Kiskőrös Városért Alapítvány
A Kiskőrös Városért Alapítvány tehetséggondozó pályázatot hirdet
Kiskőrösi Hírek
Megjelent Kiskőrös város ingyenes közéleti és kulturális havilapjának - a Kiskőrösi Híreknek - a 2024. áprilisi száma.
A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ (BM OKF GEK) Kéményseprőipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet kéményseprő szakmunkásokat és betanított munkásokat keres