A KISKŐRÖSI AMATŐR KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI ÉS ÁLLÁSA A 4. FORDULÓ UTÁN

„A” liga:

WARRIORS – NEW MAXX-TEAM 5:5
SRÁCZOK – OÁZIS ITALDISZKONT 2:7
PROTOKON – AGROLINE 5:7
PÉNZÜGYŐR – NÉRÓ SC. 4:3

„B” liga:

V.I.PLAST – KISKUNVÍZ  4:3
PÉNZÜGYŐR 2 – SZUPERCSAPAT  3:3
BÉKORONA – FALÁBÚAK  3:4

„A” LIGA:

                                                     mérkőzésszám

1.      AGROLINE                                 4          12 pont      25:14

2.      OÁZIS ITALDISZKONT           4            8 pont      22:14

3.      PROTOKON                                4            7 pont      17:16

4.      PÉNZÜGYŐR                             4            5 pont      16:16

5.      HUFBAU-AKKER                      3            4 pont      15:12

6.      NEW MAXX-TEAM                   3            4 pont      13:13

7.      NÉRÓ  SC.                                   3            3 pont      13:12

8.      WARRIORS                                4            1 pont      14:27

9.      SRÁCZOK                                   3            0 pont        7:18

Góllövők:

14 gól LÁZÁR ZSOLT (OÁZIS)
8 gól CEBEI GERGŐ (AGROLINE) 

„B” LIGA:

                                                     mérkőzésszám

 

1.      BÉ-KORONA                              4          9 pont        17:10

2.      PÉNZÜGYŐR 2                          4          7 pont        20:14

3.      SZUPERCSAPAT                       4          7 pont        15:12

4.      FALÁBÚAK                                4          6 pont        12:20

5.      V.I.PLAST                                   4          3 pont        13:17

6.      KISKUNVÍZ                               4          3 pont        12:18

Góllövők:

5 gól POLYÁK GERGELY (PÉNZÜGYŐR 2.)
PALLA GÁBOR (PÉNZÜGYŐR 2.)
KOVÁCS VIKTOR (SZUPERCSAPAT)
SZABÓ NORBERT (BÉKORONA)
MADÁCSI ÁDÁM (V.I.PLAST)
VARGA BALÁZS (KISKUNVÍZ)

Hasonló cikkek

A hagyományos adventi kórustalálkozónak ebben az évben a baptista templom adott otthont.
1 fő üzletvezető (kereskedelmi ügyintézés) Imrehegy 1 fő építésvezető (1313) Kiskőrös 1 fő gépészmérnök (2118) Imrehegy
A Kiskőrösi Adventi Tér programja